- Handschoenen in premium hertenleer, met extra ruime vingertoppen voor een maximaal comfort.
- Neopreen opvulling aan de knokkels, en waterdichte voering die vocht doorlaat
| Artikelcode (SKU) | M10129-005 |
| EAN | 7330509248096 |
| SKU leverancier | 22393923993310 |
| Merk | BLAKLADER |
| Gewicht | Hertenleer, elastisch, ventilerend spandex, neoprene©, g60 3m thinsulate©. G |
| Kleur | Zwart/high vis geel |
| Stofsamenstelling | Hertenleer, elastisch, ventilerend spandex, neoprene©, g60 3m thinsulate©. |
| Kwaliteit | 3923 |
| Artikelcode (SKU) | M10129-005 |
| EAN | 7330509248096 |
| SKU leverancier | 22393923993310 |
| Merk | BLAKLADER |
| Gewicht | Hertenleer, elastisch, ventilerend spandex, neoprene©, g60 3m thinsulate©. G |
| Kleur | Zwart/high vis geel |
| Stofsamenstelling | Hertenleer, elastisch, ventilerend spandex, neoprene©, g60 3m thinsulate©. |
| Kwaliteit | 3923 |
| Kleurnummer | 9933 |
| Categorie | Handschoenen |
| Land van herkomst | Cn |
| Handschoenmaat | 10 |
| Certificering | En 388, en 511 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw