- Naadloze, gebreide en gevoerde handschoen in acryl.
- Met latexlaag in de handpalm.
- Comfort zone: 10°C tot -5°C.
- Maten 8-11
| Artikelcode (SKU) | M10133-005 |
| EAN | 7330509316481 |
| SKU leverancier | 22493945990010 |
| Merk | BLAKLADER |
| Gewicht | Synthetisch leer, spandex, 100g thinsulate G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | Synthetisch leer, spandex, 100g thinsulate |
| Kwaliteit | 3945 |
| Artikelcode (SKU) | M10133-005 |
| EAN | 7330509316481 |
| SKU leverancier | 22493945990010 |
| Merk | BLAKLADER |
| Gewicht | Synthetisch leer, spandex, 100g thinsulate G |
| Kleur | Zwart |
| Stofsamenstelling | Synthetisch leer, spandex, 100g thinsulate |
| Kwaliteit | 3945 |
| Kleurnummer | 9900 |
| Categorie | Handschoenen |
| Land van herkomst | Cn |
| Handschoenmaat | 10 |
| Certificering | En 388, en 511 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw