- Dunne isolerende helmvoering van 100% merinowol geschikt voor alle seizoenen.
- Het past onder helmen en dankzij de merinowol heeft de beanie een natuurlijke vochtafvoerende eigenschap die je warm en droog houdt
| Artikelcode (SKU) | M11403-022-001 |
| EAN | 7330509595220 |
| SKU leverancier | 202217349800onesize |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Onesi |
| Gewicht | 100% merinowol, single jersey, 160 g/m² G |
| Kleur | Donkergrijs |
| Stofsamenstelling | 100% merinowol, single jersey, 160 g/m² |
| Artikelcode (SKU) | M11403-022-001 |
| EAN | 7330509595220 |
| SKU leverancier | 202217349800onesize |
| Merk | BLAKLADER |
| Maat | Onesi |
| Gewicht | 100% merinowol, single jersey, 160 g/m² G |
| Kleur | Donkergrijs |
| Stofsamenstelling | 100% merinowol, single jersey, 160 g/m² |
| Kwaliteit | 1734 |
| Kleurnummer | 9800 |
| Categorie | Overige |
| Land van herkomst | No |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw