- Kwaliteit: 100% polyester weefsel met PVC-coating, 300 gr/m² (Duotex)
- Afmeting: 90 x 120 cm
| Artikelcode (SKU) | 143376 |
| EAN | 5411805035282 |
| SKU leverancier | 26459400 |
| Merk | MAJ |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | 100% polyester weefsel met pvc-coating |
| Uitvoering | Sioen 8042 bratislava schort 90 x 120 cm conisch |
| Producttype | Schort |
| Artikelcode (SKU) | 143376 |
| EAN | 5411805035282 |
| SKU leverancier | 26459400 |
| Merk | MAJ |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | 100% polyester weefsel met pvc-coating |
| Uitvoering | Sioen 8042 bratislava schort 90 x 120 cm conisch |
| Producttype | Schort |
| Type | 8042 V |
| Model | Bratislava |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw