CB10050 Pantsertape - zwart 100mm x 50m
CB10050 Pantsertape - zwart 100mm x 50m
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 168611 |
| EAN | 5425014220681 |
| SKU leverancier | CR5025 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 25 m |
| Kleur | Rood RAL 9010 |
| Breedte | 48 MM |
| Dikte | 0,3 MM |
| Artikelcode (SKU) | 168611 |
| EAN | 5425014220681 |
| SKU leverancier | CR5025 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 25 m |
| Kleur | Rood RAL 9010 |
| Breedte | 48 MM |
| Dikte | 0,3 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 60 (kortstondig tot 80) |
| Treksterkte | 183 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 30 stuks |
| Drager | Weving met pe coating |
| Kleefkracht | 13 N/25 mm |
| Kleefstof | Natuurlijk rubber |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw