CR5025 Pantsertape - rood 48mm x 25m
CR5025 Pantsertape - rood 48mm x 25m
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 177198 |
| EAN | 5425014222975 |
| SKU leverancier | CB10050 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart RAL 9010 |
| Breedte | 100 MM |
| Dikte | 0,3 MM |
| Artikelcode (SKU) | 177198 |
| EAN | 5425014222975 |
| SKU leverancier | CB10050 |
| Merk | HPX |
| Lengte | 50 m |
| Kleur | Zwart RAL 9010 |
| Breedte | 100 MM |
| Dikte | 0,3 MM |
| Temperatuurbestendigheid | 60 (kortstondig tot 80) |
| Treksterkte | 183 N/25 mm |
| Verpakkingseenheid | 12 stuks |
| Drager | Weving met pe coating |
| Kleefkracht | 13 N/25 mm |
| Kleefstof | Natuurlijk rubber |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw