| Artikelcode (SKU) | 827201 |
| EAN | 5414729188645 |
| SKU leverancier | 5001324070B6681002XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, kap met elastisch trekkoord |
| Waterafstotend | WR = >10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES70 |
| Artikelcode (SKU) | 827201 |
| EAN | 5414729188645 |
| SKU leverancier | 5001324070B6681002XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, kap met elastisch trekkoord |
| Waterafstotend | WR = >10000 mm - MVP = 7000g/m²/24h |
| Stof materiaal | PES70 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Voering | GEWATT.VOERING.KWAL |
| Sluiting type | verborgen lange ritssluiting onder flap, drukknoopsluiting, steekzak met ritssluiting, napoleonzak met ritssluiting |
| Drukkersrits | 1 |
| Zakken | borstzak met klep, binnenzak, gsm-zak |
| ID-kaarthouder | 1 |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Waterdicht kledingstuk | 1 |
| Getapete naden | 1 |
| Certificaten | Certificatie EN 343:2019 - klasse 4-1-x,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 3,Certificatie EN 342:2017 - klasse 0,275(B) – 3 – WP,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw