| Artikelcode (SKU) | 825701 |
| EAN | 5414729187877 |
| SKU leverancier | 2010705230B67449542 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 210 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit |
| Stof materiaal | PACOSPA30 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 825757 | Maat | 38 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €123,18 (incl. btw) | |
| | SKU | 825701 | Maat | 42 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €123,18 (incl. btw) | |
| | SKU | 825759 | Maat | 42 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €123,18 (incl. btw) | |
| | SKU | 825760 | Maat | 44 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €123,18 (incl. btw) | |
| | SKU | 825761 | Maat | 46 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €123,18 (incl. btw) | |
| | SKU | 825762 | Maat | 48 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €123,18 (incl. btw) | |
| | SKU | 825763 | Maat | 50 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €123,18 (incl. btw) | |
| | SKU | 825764 | Maat | 52 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | op voorraad | €123,18 (incl. btw) | |
| | SKU | 825765 | Maat | 54 | Kleur | ZWART/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €123,18 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 825701 |
| EAN | 5414729187877 |
| SKU leverancier | 2010705230B67449542 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 210 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit |
| Stof materiaal | PACOSPA30 |
| Compositie | 62%PA/29%COT/9%EL |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Stretch eigenschappen | KNIEZ.CORD.STRETCH |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® stretch kniezakken |
| Zakken | Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, steekzak, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Ritszak voor klein gereedschap | 1 |
| Multifunctionele riemlus | 1 |
| Achterzak met klep | 1 |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Sluiting type | verborgen haaksluiting met drukknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw