| Artikelcode (SKU) | 888298 |
| EAN | 5414729209210 |
| SKU leverancier | 2010113093B62790042 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | 10,25 oz/y² (+/- 350 g/m²) G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit, verlaagde taille |
| Stof materiaal | COPES93 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 888298 | Maat | 42 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €76,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 888299 | Maat | 44 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €76,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 888300 | Maat | 46 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €76,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 888301 | Maat | 48 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €76,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 888302 | Maat | 50 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €76,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 888303 | Maat | 52 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €76,47 (incl. btw) | |
| | SKU | 888304 | Maat | 54 | Kleur | JEANSBLAUW/ZWART | op voorraad | €76,47 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 888298 |
| EAN | 5414729209210 |
| SKU leverancier | 2010113093B62790042 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | 10,25 oz/y² (+/- 350 g/m²) G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | slim fit, verlaagde taille |
| Stof materiaal | COPES93 |
| Compositie | 80%COT/18%PES/2%ELAST |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Cordura® versterking | zoom versterkt met Cordura® |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw