| Artikelcode (SKU) | 827352 |
| EAN | 5414729195704 |
| SKU leverancier | 2010632176B66430044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 270 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCOSPA76 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 827351 | Maat | 42 | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €113,50 (incl. btw) | |
| | SKU | 827395 | Maat | 42 | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €113,50 (incl. btw) | |
| | SKU | 827352 | Maat | 44 | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €113,50 (incl. btw) | |
| | SKU | 827353 | Maat | 46 | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €113,50 (incl. btw) | |
| | SKU | 827397 | Maat | 46 | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €113,50 (incl. btw) | |
| | SKU | 827354 | Maat | 48 | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €113,50 (incl. btw) | |
| | SKU | 827355 | Maat | 50 | Kleur | FLUOROOD/CEMENTGRIJS | niet op voorraad | €113,50 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 827352 |
| EAN | 5414729195704 |
| SKU leverancier | 2010632176B66430044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 270 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCOSPA76 |
| Compositie | 70%PES/28%CO/2%EA |
| Stretch eigenschappen | KNIEZ.CORD.STRETCH |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | dijbeenzak, steekzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® stretch kniezakken |
| Achterzak met klep | 1 |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Meslus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | verborgen veiligheidszak met ritssluiting |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Reflecterende elementen | gesegmenteerde, reflecterende banden van 80 mm |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw