Slangenboor, voor hout, 8,00 mm x 230 mm
Slangenboor, voor hout, 8,00 mm x 230 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 567048 |
| EAN | 7314150389063 |
| SKU leverancier | 9627-20-460 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 555 G |
| Totale lengte | 460 mm MM |
| Diameter | 20.0 mm in |
| Diameter schacht | 12.5 mm MM |
| Bruikbare lengte | 385 MM |