Verlengstuk 1/2", 125 mm
Verlengstuk 1/2", 125 mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 566482 |
| EAN | 7314150469185 |
| SKU leverancier | 8160-10 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 250 mm in |
| Gewicht | 365 G |
| Totale lengte | 250 mm MM |
| Diameter | 16.5 mm in |
| Artikelcode (SKU) | 566482 |
| EAN | 7314150469185 |
| SKU leverancier | 8160-10 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 250 mm in |
| Gewicht | 365 G |
| Totale lengte | 250 mm MM |
| Diameter | 16.5 mm in |
| BETMS laser markering | 250 mm |
| Certificaten | ISO 2725/1174 / DIN 3124/3120 |
| Dop breedte | 24,9 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw