| Artikelcode (SKU) | 207388 |
| EAN | 7330509815519 |
| SKU leverancier | 340311588933XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3403 |
| Material | 100% katoen, french terry, 320 g/m², Fluorescerend materiaal van 100% Polyester |
| Gender | Dames |
| Usp Upperwear | High Vis panelen, Reflecterende details |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 207388 | Maat | XS | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €86,71 (incl. btw) | |
| | SKU | 207389 | Maat | S | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €86,71 (incl. btw) | |
| | SKU | 207390 | Maat | M | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €86,71 (incl. btw) | |
| | SKU | 207391 | Maat | L | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €86,71 (incl. btw) | |
| | SKU | 207392 | Maat | XL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €86,71 (incl. btw) | |
| | SKU | 207393 | Maat | XXL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €86,71 (incl. btw) | |
| | SKU | 207394 | Maat | XXXL | Kleur | Marine/High Vis Geel | niet op voorraad | €86,71 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 207388 |
| EAN | 7330509815519 |
| SKU leverancier | 340311588933XS |
| Merk | BLAKLADER |
| Model | 3403 |
| Material | 100% katoen, french terry, 320 g/m², Fluorescerend materiaal van 100% Polyester |
| Gender | Dames |
| Usp Upperwear | High Vis panelen, Reflecterende details |
| Beroepsgroep | Ambachtsman, Chauffeur, Elektriciën, Loodgieter, Monteur, Magazijnmedewerker, Servicemedewerker |
| Niet High Vis Gecertificeerd | Niet High Vis gecertificeerd |
| Oeko Tex 100 | Oeko-Tex std 100, SE 23-302, RISE |
| Kraag | Hoge kraag met rits |
| Panelen | gele fluorescerende zones voor verhoogde zichtbaarheid |
| Mouweinde | Boord aan mouweinde |
| Reflectoren | 50 mm breed gesneden reflectietape, Reflectie op schouders |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw