| Artikelcode (SKU) | M11493-018-008 |
| EAN | 5414729132884 |
| SKU leverancier | 3004044080B6847003XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000 mm - Ret <= 15m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES80 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11493-018-003 | Maat | S | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €128,02 (incl. btw) | |
| | SKU | M11493-018-004 | Maat | M | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €128,02 (incl. btw) | |
| | SKU | M11493-018-005 | Maat | L | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €128,02 (incl. btw) | |
| | SKU | M11493-018-006 | Maat | XL | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €128,02 (incl. btw) | |
| | SKU | M11493-018-007 | Maat | 2XL | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €128,02 (incl. btw) | |
| | SKU | M11493-018-008 | Maat | 3XL | Kleur | NACHTBLAUW/ANTRACIETGRIJS | niet op voorraad | €128,02 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11493-018-008 |
| EAN | 5414729132884 |
| SKU leverancier | 3004044080B6847003XL |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 200 g/m² G |
| Verstelbaar | polsbanden regelbaar met velcro en windvanger binnenin, verlengde rug |
| Waterafstotend | WR = 5000 mm - Ret <= 15m².Pa/W |
| Stof materiaal | PES80 |
| Compositie | 100% PES |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Voering | 3D.MESH.VOERINGSTOF |
| Sluiting type | verborgen lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting, borstzak met waterdichte ritssluiting |
| Drukkersrits | 1 |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Zakken | binnenzak, gsm-zak |
| Afneembare onderdelen | afneembare kap met elastisch trekkoord |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verplaatste naden | tweenaaldstiksel |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Getapete naden | 1 |
| Waterdicht kledingstuk | 1 |
| Verstelbare zoom met koord | regelbare zoom met elastisch koord |
| Certificaten | Certificatie EN 343:2019 - klasse 4-1-x,CE categorie I,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw