| Artikelcode (SKU) | 496568 |
| EAN | 5414729122410 |
| SKU leverancier | 4001562074B66430540 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m², +/- 300 g/m² G |
| Verstelbaar | verstelbare bretellen, taille regelbaar met jeansknopen, verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO74, PESCO64 |
| Artikelcode (SKU) | 496568 |
| EAN | 5414729122410 |
| SKU leverancier | 4001562074B66430540 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m², +/- 300 g/m² G |
| Verstelbaar | verstelbare bretellen, taille regelbaar met jeansknopen, verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO74, PESCO64 |
| Compositie | 60%PES/40%COT, 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, borstzak met klep, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm, reflecterende banden van 70 mm |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw