| Artikelcode (SKU) | M11562-012-004 |
| EAN | 5414729159805 |
| SKU leverancier | 2009842070B66310040 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO70, PESCO61 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11562-012-002 | Maat | 36 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | M11562-012-003 | Maat | 38 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | M11562-012-004 | Maat | 40 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | 492380 | Maat | 44 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | 492490 | Maat | 44 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | M11562-012-006 | Maat | 44 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | 492379 | Maat | 46 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | 492489 | Maat | 46 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | M11562-012-007 | Maat | 46 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) | |
| | SKU | M11562-012-008 | Maat | 48 | Kleur | FLUO-ORANJE/FLESSENGROEN | niet op voorraad | €115,92 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11562-012-004 |
| EAN | 5414729159805 |
| SKU leverancier | 2009842070B66310040 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 245 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO70, PESCO61 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Open achterzak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Meslus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Sluiting type | verborgen veiligheidszak met ritssluiting |
| Ademend | 1 |
| Reflecterende elementen | gesegmenteerde, reflecterende banden van 70 mm |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw