| Artikelcode (SKU) | M11554-023-006 |
| EAN | 5414729168814 |
| SKU leverancier | 2009982041B66740044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 260 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO41, PASPA01 |
| Artikelcode (SKU) | M11554-023-006 |
| EAN | 5414729168814 |
| SKU leverancier | 2009982041B66740044 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 260 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | adjusted fit |
| Stof materiaal | PESCO41, PASPA01 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 88%PA/12%EL |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Stretch eigenschappen | 4-way stretch in knieholte, aan kruis en aan de achterkant onder de tailleband |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak, breekmeszak |
| Open achterzak | 1 |
| Sluiting type | achterzak met ritssluiting, veiligheidszak met ritssluiting |
| Potloodzak | 1 |
| Gereedschap opberging | D-ring |
| Reflecterende elementen | reflecterende details |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Elastische tailleband zijkant | elastische tailleband aan de zijkant |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw