| Artikelcode (SKU) | 495563 |
| EAN | 5414729092980 |
| SKU leverancier | 2007781073B07040550 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 340 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | CO73 |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | 142588 | Maat | 40 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11543-025-004 | Maat | 40 | Kleur | ZWART | op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11543-025-005 | Maat | 42 | Kleur | ZWART | op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | 495581 | Maat | 44 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11543-025-006 | Maat | 44 | Kleur | ZWART | op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | 142590 | Maat | 46 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11543-025-007 | Maat | 46 | Kleur | ZWART | op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | 495580 | Maat | 48 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | M11543-025-008 | Maat | 48 | Kleur | ZWART | op voorraad | €88,81 (incl. btw) | |
| | SKU | 495563 | Maat | 50 | Kleur | ZWART | niet op voorraad | €88,81 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | 495563 |
| EAN | 5414729092980 |
| SKU leverancier | 2007781073B07040550 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 340 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | CO73 |
| Compositie | 100%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | verstelbare kniezakken, steekzak, gsm-zak |
| Sluiting type | achterzak met klep en verborgen sluiting, dijbeenzak met klep en verborgen sluiting, meterzak met klep en verborgen sluiting |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Verborgen sluiting | verborgen jeansknoop en rits |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 11611:2015 A1+A2 - klasse 1,Certificatie EN ISO 11612:2015 - A1A2B1C1D0E1F1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw