| Artikelcode (SKU) | M11599-033-009 |
| EAN | 5414729159126 |
| SKU leverancier | 2500302061B64930050 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 245 g/m² G |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61, PESCO70 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 65PES/35%COT |
| Artikelcode (SKU) | M11599-033-009 |
| EAN | 5414729159126 |
| SKU leverancier | 2500302061B64930050 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 245 g/m² G |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61, PESCO70 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Hamerlus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 1,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw