| Artikelcode (SKU) | 494157 |
| EAN | 5414729122953 |
| SKU leverancier | 2008992074B66310552 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m², +/- 300 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO74, PESCO64 |
| Artikelcode (SKU) | 494157 |
| EAN | 5414729122953 |
| SKU leverancier | 2008992074B66310552 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 290 g/m², +/- 300 g/m² G |
| Verstelbaar | verlengbare zoom (extra 5 cm) |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO74, PESCO64 |
| Compositie | 60%PES/40%COT, 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Cordura® versterking | verstelbare Cordura® kniezakken |
| Zakken | wegsteekbare Cordura® spijkerzakken met gereedschapslussen, grote insteekzak voor de spijkerzakken, dijbeenzak, meterzak, gsm-zak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Gereedschapszak | 1 |
| Potloodzak | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 70 mm |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN 14404:2004+A1:2010 - verstelbare Cordura® kniezakken in combinatie met DASSY® CRATOS kniebeschermers,Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw