| Artikelcode (SKU) | M11599-030-010 |
| EAN | 5414729158853 |
| SKU leverancier | 2500302061B68610052 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 245 g/m² G |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61, PESCO70 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 65PES/35%COT |
| SKU | Maat | Kleur | Voorraad | Prijs | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| | SKU | M11599-030-004 | Maat | 40 | Kleur | MARINEBLAUW/FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €55,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11599-030-005 | Maat | 42 | Kleur | MARINEBLAUW/FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €55,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11599-030-006 | Maat | 44 | Kleur | MARINEBLAUW/FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €55,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11599-030-007 | Maat | 46 | Kleur | MARINEBLAUW/FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €55,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11599-030-010 | Maat | 52 | Kleur | MARINEBLAUW/FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €55,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11599-030-011 | Maat | 54 | Kleur | MARINEBLAUW/FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €55,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11599-030-012 | Maat | 56 | Kleur | MARINEBLAUW/FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €55,78 (incl. btw) | |
| | SKU | M11599-030-013 | Maat | 58 | Kleur | MARINEBLAUW/FLUO-ORANJE | niet op voorraad | €55,78 (incl. btw) |
| Artikelcode (SKU) | M11599-030-010 |
| EAN | 5414729158853 |
| SKU leverancier | 2500302061B68610052 |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/- 245 g/m², +/- 245 g/m² G |
| Pasvorm | regular fit |
| Stof materiaal | PESCO61, PESCO70 |
| Compositie | 65PES/35%COT, 65PES/35%COT |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Zakken | steekzak, dijbeenzak, meterzak |
| Achterzak met klep | 1 |
| Hamerlus | 1 |
| Lus voor ID-kaart | lus voor ID-kaarthouder |
| Reflecterende elementen | reflecterende banden van 50 mm |
| Verstelbare rugelastiek | 1 |
| Normale taillehoogte | 1 |
| Drienaaldstiksel | 1 |
| Sluiting type | ritssluiting en jeansknoop |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 1,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw