| Artikelcode (SKU) | M11646-005-001 |
| EAN | 5414729165738 |
| SKU leverancier | 800102B058300UNI |
| Merk | DASSY |
| Lengte | maximum lengte van 135 cm MM |
| Verstelbaar | regelbaar in lengte |
| Stof materiaal | PESNR01 |
| Compositie | 80%PES/20%RUBBER |
| Artikelcode (SKU) | M11646-005-001 |
| EAN | 5414729165738 |
| SKU leverancier | 800102B058300UNI |
| Merk | DASSY |
| Lengte | maximum lengte van 135 cm MM |
| Verstelbaar | regelbaar in lengte |
| Stof materiaal | PESNR01 |
| Compositie | 80%PES/20%RUBBER |
| Riembreedte | riembreedte 3,7 cm |
| Geïntegreerde flesopener | 1 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw