| Artikelcode (SKU) | 836783 |
| EAN | 5414729198187 |
| SKU leverancier | 3005042135B664300L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/-260 g/m² G |
| Stof materiaal | PESSPA35 |
| Compositie | 94%PES/6%ELAST |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Artikelcode (SKU) | 836783 |
| EAN | 5414729198187 |
| SKU leverancier | 3005042135B664300L |
| Merk | DASSY |
| Gewicht | +/-260 g/m² G |
| Stof materiaal | PESSPA35 |
| Compositie | 94%PES/6%ELAST |
| OEKO-TEX® Certificaat | OEKO-TEX |
| Sluiting type | lange ritssluiting, steekzak met ritssluiting, borstzak met ritssluiting |
| Kinbescherming | kinbescherming bovenaan rits |
| Reflecterende elementen | gesegmenteerde, reflecterende banden van 50 mm |
| Contrastkleur | stiksels in contrastkleur |
| Print geschikt | geschikt voor borduurwerk en bedrukking |
| Certificaten | Certificatie EN ISO 20471:2013+A1:2016 - klasse 2,CE categorie II,UKCA |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw