Combinatie schrijfhaak met metalen aftekenpen, 400 mm
Combinatie schrijfhaak met metalen aftekenpen, 400 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111196 |
| EAN | 7314150125258 |
| SKU leverancier | CS300 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 305 MM |
| Gewicht | 380 G |
| BETMS laser markering | 300 mm |
| Breedte vierkant | 125 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111196 |
| EAN | 7314150125258 |
| SKU leverancier | CS300 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 305 MM |
| Gewicht | 380 G |
| BETMS laser markering | 300 mm |
| Breedte vierkant | 125 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw