Combinatie schrijfhaak, met metalen aftekenpen, 300 mm
Combinatie schrijfhaak, met metalen aftekenpen, 300 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111197 |
| EAN | 7314150125265 |
| SKU leverancier | CS400 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 407 MM |
| Gewicht | 420 G |
| BETMS laser markering | 400 mm |
| Breedte vierkant | 125 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111197 |
| EAN | 7314150125265 |
| SKU leverancier | CS400 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 407 MM |
| Gewicht | 420 G |
| BETMS laser markering | 400 mm |
| Breedte vierkant | 125 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw