Schrijfhaak, roestvaststalen blad, verschuifbare marker, 300 mm
Schrijfhaak, roestvaststalen blad, verschuifbare marker, 300 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111053 |
| EAN | 7314150138159 |
| SKU leverancier | 9048-200 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 230 G |
| BETMS laser markering | 200 mm |
| Breedte vierkant | 165 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111053 |
| EAN | 7314150138159 |
| SKU leverancier | 9048-200 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 200 MM |
| Gewicht | 230 G |
| BETMS laser markering | 200 mm |
| Breedte vierkant | 165 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw