Schrijfhaak, roestvaststalen blad, verschuifbare marker, 350 mm
Schrijfhaak, roestvaststalen blad, verschuifbare marker, 350 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111056 |
| EAN | 7314150138180 |
| SKU leverancier | 9048-400 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 400 MM |
| Gewicht | 320 G |
| BETMS laser markering | 400 mm |
| Breedte vierkant | 180 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111056 |
| EAN | 7314150138180 |
| SKU leverancier | 9048-400 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 400 MM |
| Gewicht | 320 G |
| BETMS laser markering | 400 mm |
| Breedte vierkant | 180 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw