Zweihaak, stalen blad, 300 mm
Zweihaak, stalen blad, 300 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111130 |
| EAN | 7314150138203 |
| SKU leverancier | 9574-250 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 285 MM |
| Gewicht | 175 G |
| BETMS laser markering | 250 mm |
| Breedte vierkant | 170 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111130 |
| EAN | 7314150138203 |
| SKU leverancier | 9574-250 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 285 MM |
| Gewicht | 175 G |
| BETMS laser markering | 250 mm |
| Breedte vierkant | 170 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw