Zweihaak, stalen blad, 250 mm
Zweihaak, stalen blad, 250 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111131 |
| EAN | 7314150180356 |
| SKU leverancier | 9574-300 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 300 MM |
| Gewicht | 170 G |
| BETMS laser markering | 300 mm |
| Breedte vierkant | 170 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111131 |
| EAN | 7314150180356 |
| SKU leverancier | 9574-300 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 300 MM |
| Gewicht | 170 G |
| BETMS laser markering | 300 mm |
| Breedte vierkant | 170 mm MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw