Artikelcode (SKU): 119003 SKU leverancier: DO2012-1-013
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119003
EAN 8717981054039
SKU leverancier DO2012-1-013
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 21 MM
Tekening A
Afmeting (D2) 25 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 14 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1/2" vierkant
Extra omschrijving 4 1/2" vierkant - 6-kant diep
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 13 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 13 MM