Rami Slagdop 1/2 x 13 ref. DO2012-0-013
Delen:
Artikelcode (SKU): 118992 SKU leverancier: DO2012-0-013
Specificaties
Artikelcode (SKU) 118992
EAN 8717981119349
SKU leverancier DO2012-0-013
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 21 MM
Tekening A
Afmeting (D2) 25 MM
Afmeting (L) 38 MM
Afmeting (L2) 12 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 13
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 13 MM