Artikelcode (SKU): 119004 SKU leverancier: DO2012-1-017
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119004
EAN 8717981034086
SKU leverancier DO2012-1-017
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 26 MM
Tekening A
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 17 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 17 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 17 MM