Rami Slagdop 1/2 x 17 ref. DO2012-0-017
Delen:
Artikelcode (SKU): 118994 SKU leverancier: DO2012-0-017
Specificaties
Artikelcode (SKU) 118994
EAN 8717981098606
SKU leverancier DO2012-0-017
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 26 MM
Tekening A
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 38 MM
Afmeting (L2) 13 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 17
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 17 MM