Artikelcode (SKU): 835295 SKU leverancier: DO2012-0-017DH
Specificaties
Artikelcode (SKU) 835295
EAN 8717981425808
SKU leverancier DO2012-0-017DH
Merk Action
D² mm 30 MM
Aandrijfvierkant " 1/2" TPI
SW mm/inch 17 mm
Tekening A
D1 mm 26
L mm 38 MM