Rami Slagdop 1/2 x 22 ref. DO2012-0-022
Delen:
Artikelcode (SKU): 118996 SKU leverancier: DO2012-0-022
Specificaties
Artikelcode (SKU) 118996
EAN 8717981130184
SKU leverancier DO2012-0-022
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 32 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 38 MM
Afmeting (L2) 13 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 22
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 22 MM