Artikelcode (SKU): 119010 SKU leverancier: DO2012-1-030
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119010
EAN 8717981105670
SKU leverancier DO2012-1-030
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 42 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 24 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 30 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 30 MM