Rami Slagdop 1/2 x 30 ref. DO2012-0-030
Delen:
Artikelcode (SKU): 118999 SKU leverancier: DO2012-0-030
Specificaties
Artikelcode (SKU) 118999
EAN 8717981072828
SKU leverancier DO2012-0-030
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 42,5 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 28 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 30
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 30 MM