Rami Slagdop 1/2 x 32 ref. DO2012-0-032
Delen:
Artikelcode (SKU): 119000 SKU leverancier: DO2012-0-032
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119000
EAN 8717981041251
SKU leverancier DO2012-0-032
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 44 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 28 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 32
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 32 MM