Artikelcode (SKU): 119012 SKU leverancier: DO2012-1-036
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119012
EAN 8717981029518
SKU leverancier DO2012-1-036
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 49 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 24 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 36 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 36 MM