Schroevendraaier ERGO™, driecomponentengreep, rechte punt, gleuf, 0,6 mm x 3,5 mm x 75 mm
Schroevendraaier ERGO™, driecomponentengreep, rechte punt, gleuf, 0,6 mm x 3,5 mm x 75 mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 568597 |
| EAN | 7314153010803 |
| SKU leverancier | BE-8242 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 80 G |
| Totale lengte | 272 MM |
| BETMS laser markering | 5.5 mm |
| Certificaten | ISO 2380 / DIN 5264 |
| Artikelcode (SKU) | 568597 |
| EAN | 7314153010803 |
| SKU leverancier | BE-8242 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 80 G |
| Totale lengte | 272 MM |
| BETMS laser markering | 5.5 mm |
| Certificaten | ISO 2380 / DIN 5264 |
| Bladlengte | 150 MM |
| Breedte handvat | 27 MM |
| Breedte punt | 5.5 MM |
| Dikte punt | 1.0 MM |
| Diameter blad | 5.5 mm |
| Lengte handvat | 122 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw