Schroevendraaier ERGO™, driecomponentengreep, rechte punt, gleuf, 1 mm x 5,5 mm x 150 mm
Schroevendraaier ERGO™, driecomponentengreep, rechte punt, gleuf, 1 mm x 5,5 mm x 150 mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 568562 |
| EAN | 7314150010677 |
| SKU leverancier | BE-8040 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 39 G |
| Totale lengte | 222 MM |
| BETMS laser markering | 4 mm |
| Certificaten | ISO 2380 / DIN 5264 |
| Bladlengte | 100 MM |
| Breedte handvat | 20 MM |
| Breedte punt | 4.0 MM |
| Dikte punt | 0.8 in |
| Diameter blad | 4 mm |
| Lengte handvat | 122 MM |