Schroevendraaier ERGO™, driecomponentengreep, rechte punt, gleuf, 0,6 mm x 3,5 mm x 75 mm
Schroevendraaier ERGO™, driecomponentengreep, rechte punt, gleuf, 0,6 mm x 3,5 mm x 75 mm
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 568608 |
| EAN | 7314153010834 |
| SKU leverancier | BE-8257 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 140 G |
| Totale lengte | 297 MM |
| BETMS laser markering | 8.0 mm |
| Certificaten | ISO 2380 / DIN 5264 |
| Artikelcode (SKU) | 568608 |
| EAN | 7314153010834 |
| SKU leverancier | BE-8257 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 140 G |
| Totale lengte | 297 MM |
| BETMS laser markering | 8.0 mm |
| Certificaten | ISO 2380 / DIN 5264 |
| Breedte handvat | 36 MM |
| Breedte punt | 8 mm in |
| Diameter blad | 7 mm |
| Dikte punt | 1,6 MM |
| Punt breedte | 8 MM |
| Lengte handvat | 122 MM |
| Lengte blad | 175 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw