Schroevendraaier - PZ1 x 80 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G03-001-080)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889114 SKU leverancier: SR 145501080
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889114
EAN 5420000072626
SKU leverancier SR 145501080
Merk STENROC
Gewicht 58 gr gr
Type Pz V
Afmetingen Pz1 x 80 MM
Aantal per overdoos 12 st/pcs
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier - PZ1 x 80 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G03-001-080) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: