Schroevendraaier - PZ2 x 100 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G03-002-100)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889104 SKU leverancier: SR 145502100
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889104
EAN 5420000072633
SKU leverancier SR 145502100
Merk STENROC
Gewicht 90 gr gr
Type Pz V
Afmetingen Pz2 x 100 MM
Aantal per overdoos 12 st/pcs
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Schroevendraaier - PZ2 x 100 mm - 3TECH 1000V ProLine (EX CF G03-002-100) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: