Zijkniptang - 160 mm - DUOTECH 1000V - High Leverage (EX CF G12-18-0160)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889024 SKU leverancier: SR 12168116
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889024
EAN 5420000073081
SKU leverancier SR 12168116
Merk STENROC
Lengte 160 MM
Gewicht 224 gr KG
Aantal per overdoos 6 st/pcs
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Zijkniptang - 160 mm - DUOTECH 1000V - High Leverage (EX CF G12-18-0160) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: