Zijkniptang - 180 mm - DUOTECH 1000V (EX CF G12-18-0180)
Delen:
Artikelcode (SKU): 889020 SKU leverancier: SR 12168118
Specificaties
Artikelcode (SKU) 889020
EAN 5420000073098
SKU leverancier SR 12168118
Merk STENROC
Lengte 180 MM
Gewicht 290 gr KG
Aantal per overdoos 6 st/pcs
Verkoopseenheid 1 st/pcs
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Zijkniptang - 180 mm - DUOTECH 1000V (EX CF G12-18-0180) terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: