Ronde rasp ERGO™, met hecht, grove vertanding, 200 mm
Ronde rasp ERGO™, met hecht, grove vertanding, 200 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111016 |
| EAN | 7311518005429 |
| SKU leverancier | 6-345-10-1-2 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 190 G |
| BETMS laser markering | 10" |
| Tanden per cm | 7 |
| Tanden per inch | 45 TPI |
| Artikelcode (SKU) | 111016 |
| EAN | 7311518005429 |
| SKU leverancier | 6-345-10-1-2 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 190 G |
| BETMS laser markering | 10" |
| Tanden per cm | 7 |
| Tanden per inch | 45 TPI |
| Type snede | 1 |
| Vijl lengte | 250 in |
| Vijl breedte | 11 MM |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw