Ronde rasp ERGO™, met hecht, grove vertanding, 200 mm
Ronde rasp ERGO™, met hecht, grove vertanding, 200 mm
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 111015 |
| EAN | 7311518005412 |
| SKU leverancier | 6-345-08-2-2 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 120 oz |
| BETMS laser markering | 8" |
| Tanden per cm | 18 |
| Tanden per inch | 116 TPI |
| Artikelcode (SKU) | 111015 |
| EAN | 7311518005412 |
| SKU leverancier | 6-345-08-2-2 |
| Merk | BAHCO |
| Gewicht | 120 oz |
| BETMS laser markering | 8" |
| Tanden per cm | 18 |
| Tanden per inch | 116 TPI |
| Type snede | 2 |
| Vijl lengte | 200 MM |
| Vijl breedte | 9 in |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw