Lichtgewicht verlengpijp met PVC voetstuk voor Magma branderkoppen - 140 mm - TITANIUM
Lichtgewicht verlengpijp met PVC voetstuk voor Magma branderkoppen - 140 mm - TITANIUM
niet op voorraad
€32,50 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 190279 |
| EAN | 5420000059856 |
| SKU leverancier | MA 703160 |
| Merk | MAGMA |
| Gewicht | 1,508 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g MM |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Brander lengte | 400 MM |
| Artikelcode (SKU) | 190279 |
| EAN | 5420000059856 |
| SKU leverancier | MA 703160 |
| Merk | MAGMA |
| Gewicht | 1,508 KG |
| Aansluiting " | 3/8" l/g MM |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Brander lengte | 400 MM |
| Diameter Brander | 50 MM |
| Diameter Gasslang | 6,3 MM |
| Drukregelaar | 4 BAR |
| Gasslanglengte | 10 m |
| Gasverbruik bij 4 bar | 4 kg/h |
| Lengte halspijp met brander | 250 MM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
| Warmte effect | 54 kW |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw