Artikelcode (SKU): 162184 SKU leverancier: HDNL112405
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162184
EAN 8714452111079
SKU leverancier HDNL112405
Merk CARAT
Diameter 112 MM
Boordiepte 400 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 9.5 MM